Лещенко продемонстрував документи про винуватість Мартиненка

  26 Листопада, 2015 11:26
  Він вимагає від Генерального прокурора позбавити цього соратника Яценюка недоторканності.
  Микола Мартиненко
  Фото з відкритих джерел
  Микола Мартиненко

  Народний депутат Сергій Лещенко вимагає від генерального прокурора України відкрити кримінальну справу проти свого колеги по парламенту Миколи Мартиненка.

  Також Лещенко вимагає щоб генпрокурор порушив питання про позбавлення Мартиненка депутатської недоторканності.

  Відповідну заяву Лещенко зробив на брифінгу, продемонструвавши документи, які підтверджують інформацію про відкриття у Швейцарії кримінальної справи проти Мартиненка.

  Лещенко стверджує, що "компанія Мартиненка Bradcrest investments SA уклала договір із компанією "Шкода" про те, що його компанія отримуватиме комісію з усіх договорів за участю "Енергоатому", й при цьому комісія становила з кожного платежу 15-20%".

  За цим договором фірма Мартиненка з 2009 по 2012 роки отримала близько 7 млн євро на два рахунки в двох банках.

  Лещенко заявив, що матеріали, які він передав журналістам, і які будуть передані до Генпрокуратури, спростовують заяву Мартиненка, що ніякої справи стосовно нього за кордоном немає.

  Мартиненко був допитаний 28 жовтня 2013 року на території Швейцарії у цій справі, - сказав Лещенко, демонструючи відповідний документ.

  Нагадаємо, наприкінці жовтня правоохоронні органи Швейцарії офіційно підтвердили, що ведуть кримінальне розслідування проти Мартиненка. Тоді ж стало відомо, що справу проти нього порушили в Чехії. До того, у травні, Швейцарія звернулася до України із запитом щодо надання двосторонньої правової допомоги в розслідуванні хабарів Мартиненка.

  Теги : сергій лещенко микола мартиненко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів