Лещенко про заяву Луценка: Його відставка – це піар-демарш

  7 Листопада, 2018 09:50
  Коли попередник чинного глави ГПУ Віктор Шокін оголосив про відставку, то, зауважив нардеп, він принаймні подав заяву.

  Народний депутат Сергій Лещенко вважає, що заява генерального прокурора Юрія Луценка про відставку із займаної посади є нічим іншим як піар-демаршем.

  Про це він сказав в ефірі 24 каналу.

  За словами Лещенка, попередній генпрокурор Віктор Шокін, коли оголосив про відставку, принаймні подав заяву і це хоча б підтверджувало його наміри. Заява ж Луценка існувала лише в усній формі, оголошена в парламенті й адресована президенту.

  Через 15 хвилин, нагадав нардеп, усе було проголосовано, що суперечить регламенту. Тож, констатує Лещенко, якби ця відставка відбулася – це дало б підстави самому Луценку оскаржувати своє звільнення, адже в голосуванні не було дотримано процедури.  "Це театральний сценарій, з одного боку Луценко показує, що він начебто не тримається за посаду і суспільство має це оцінити. Хоча спосіб, як це розглядається, показує абсолютно протилежне – він тримається за посаду і робить це так, щоб до жодних наслідків це не призвело", – переконаний депутат.

  З іншого боку, вважає Лещенко, якщо ж ця заява існує, то, коли Луценка таки звільнять, він скаже, що ще давно писав заяву.

  "Якщо Порошенко не виграє вибори і почнеться протистояння, Луценку оголосять підозру, що силовий блок використовується для потреб Порошенка. Тоді він зможе легко сказати, що не причетний до цього", – наголосив політик.

  Нагадаємо, звітуючи у Верховній Раді 6 листопада про хід слідства у справі Катерини Гандзюк, генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що подасть заяву про відставку на ім'я президента. У парламенті на це одразу ж відповіли, що коаліція її не підтримає.

  Теги : ГПУ сергій лещенко відставка Юрій Луценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів