Лещенко опублікував скандальне листування Абромавічуса та Пасішника

  8 Лютого, 2016 15:37
  Оприлюднено листування, після якого глава Мінекономрозвитку написав заяву про відставку.

  Народний депутат Сергій Лещенко у своєму блозі на "Українській правді" опублікував скрін-шот скандального листування у Viber міністра економіки Айвараса Абромавічуса та виконавчого директора "Нафтогазу" Андрія Пасішника.

  У листуванні йде мова про те, що Пасішника на посаду у відомство просуває народний депутат Ігор Кононенко.

  Пасішник у Viber писав Абромавічусу, що посаду йому запропонував Кононенко і це питання вже обговорено з прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

  Лещенко зазначив, що завдяки Пасішнику Кононенко та інші депутати з БПП хотіли взяти під контроль "Укргазвидобування", яке стало дуже самостійним після призначення нового глави Олега Прохоренка та його заступника Олександра Романюка. Раніше компанія була підпорядкована нардепам з "Волі народу", яка допомагала БПП, але нові керівники виявились не пов'язаними з цією політсилою. Прохоренко та Романюк почали кадрову чистку і за півроку заощадили півмільярда лише на закупівлях.

  Нове керівництво, за словами Лещенко, почало розривати депозит з банком "Москаленка-Єремеєва", скасувало постачання обладнання за завищеними цінами, а минулого тижня розірвало договори про спільну діяльність. Ця участь не задовольнила "Волю народу" і для неформального їх входження в коаліцію вимагалося ввести у сферу контролю над "Укргазвидобуванням" наближену до них людину – колишнього помічника Єремеєва і екс-співробітника підприємств групи "Континіум" Пасішника.

  Нагадаємо, раніше сам Айварас Абромавічус підтвердив, що у заступники йому нав’язували Андрія Пасішника.

  Теги : сергій лещенко Айварас Абромавічус Андрій Пасішник Ігор Кононенко viber
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів