Лещенко оприлюднив план захоплення Порошенком каналу "112 Україна"

  30 Сiчня, 2017 21:10
  Оточення президента вже декілька років намагається взяти під контроль телеканал, стверджує нардеп.

  Президент Петро Порошенко, прагнучи сформувати сприятливі умови для переобрання на другий термін, націлився на взяття під контроль усіх критично налаштованих медіа, зокрема телеканалу "112 Україна".

  Про це повідомив у своєму блозі на "Українській правді" нардеп Сергій Лещенко.

  Він зазначив, що взяти під контроль "112 Україна" оточення президента намагається вже 2 роки. Робиться це за традиційною схемою – шляхом створення проблем, а потім – пропозиції, від якої "складно відмовитися".

  Лещенко нагадує, що минулого тижня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення відмовилася продовжити каналу ліцензію через нібито непрозору структуру власності.

  За словами Лещенка, для "приборкання" телеканалу "112 Україна" було розроблено спеціальний план. Він включає в себе: 1) припинення дії ліцензій у цифровому мультиплексі МЧ-5 для п’яти підприємств, що здійснюють трансляцію каналу; 2) обмеження присутності каналу 112 в кабельних мережах; 3) відбір ліценції на супутникове мовлення.

  План було надіслано 2015 року тодішнім членом Нацради, а нині депутатом від БПП Григорієм Шверком колишньому відповідальному секретарю Катерині Котенко та главі Нацради Юрію Артеменку.

  "Катерина Котенко та Григорій Шверк є людьми, наближеними до Бориса Ложкіна, а Юрій Артеменко – безпосередньо до Порошенка", – зауважує нардеп.

  Створюючи проблеми каналу "112 Україна", Порошенко, за даними Лещенка, паралельно йшов шляхом торгів за телеканал. Він пропонував купити канал посередникам – з метою подальшого переоформлення. Крім Олександра Онищенка, з такою ініціативою виходили на покійного нардепа Ігоря Єремєєва, але той відмовився від такої пропозиції.

  Теги : захоплення сергій лещенко Петро Порошенко телеканал 112
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів