Лещенко: олігархи влаштовують змову проти чинної влади

  5 Серпня, 2015 09:49
  Найвпливовіші багатії України збираються протистояти владі в Києві.
  Фото: відкиті джерела

  Народний депутат Сергій Лещенко у своєму блозі на "Українській правді" заявив, що 1 серпня у столичному готелі "Хайят" відбувся неформальний збір олігархів.

  Про з’їзд найвпливовіших багатіїв України Лещенко дізнався з поінформованих джерел. Вони ж розповіли нардепу, що серед гостей п’ятизіркового готелю були Рінат Ахметов, Сергій Тарута, Віктор Пінчук, Василь Хмельницький, Юрій Косюк. Від Костянтина Жеваго та Євгена Уткіна були присутні довірені особи, а Валерій Хорошковський був присутній у телефонному режимі.

  Джерела Лещенко повідомили, що на зустрічі усі сторони зійшлися на думці, що в державі відбуваються неправильні зміни, на які потрібно реагувати. Частина олігархів, з ініціатором Тарутою, запропонувала створити політичну силу, яка буде відстоювати інтереси цих бізнесменів, а інша – Пінчук та Хмельницький, були проти цього.

  Пінчук та Хмельницький зауважували на тому, що партії нічого не зможуть домогтися і тому потрібно впливати на владу зі сторони громадськості. Тому вони запропонували створити "Союз промисловців", який буде відстоювати їх інтереси.

  Лещенко зазначив, що змови олігархів відбуваються через те, що їм не дають змоги заробляти, як раніше і частина з них залишилась на "сухому пайку".

  Нардеп вважає, що половинчасті реформи, несміливість, саботаж і корупція при участі "старих" або "нових" олігархів приведуть до гнітючих наслідків і замість деолігархізації Україна отримає перерозподіл власності.

  Теги : Рінат Ахметов сергій лещенко сергій тарута хорошковський юрій косюк жеваго василь хмельницький Віктор Пінчук євген уткін
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів