Лещенко назвав Порошенка "суперолігархом"

  31 Сiчня, 2017 13:32
  Сергій Лещенко порівняв Порошенка з Януковичем та заявив, що через дії влади іноземні інвестори не вкладатимуть грошей в Україну.

  Нардеп Сергій Лещенко назвав на своїй сторінці у Facebook Петра Порошенка "суперолігархом" та заявив, що через дії влади іноземні інвестори не хочуть вкладати гроші в Україну.

  "Президент став суперолігархом. Раніше таким був Янукович, а зараз – президент. За три роки правління жодне державне підприємство не продали і навіть не корпоратизували до кінця. Найсумніше, що інвестори про все це дуже добре знають – і через таких лідерів гроші ніколи не зайдуть в Україну", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив, що Банкова вже 2 роки зриває конкурс з приватизації "Центренерго" – "Це "дойна корова" нинішнього президента. "Сморящим" треба ще трошки пограбувати це підприємство, щоб наповнити виборчу касу, а на решту вкрадених грошей його приватизувати".

  "Я знаю, що два роки тому французька компанія ENGIE (колишня Gaz de France Suez) була готова брати участь у приватизації Центренерго, але конкурс так і не оголосили. Потім український партнер ENGIE Andrew Favorov став лідером конкурсу на призначення головою Центренерго, але за позовом мікроскопічного акціонера його скасували, а на українську компанію Фаворова відкрили кримінальну справу. Це така "приватизація" і така "боротьба з корупцією" в Україні", підкреслив Лещенко.

  НагадаємоПорошенко надав росіянам право обирати владу України.

  Теги : Порошенко сергій лещенко центренерго
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів