Лещенко: нардеп Онищенко втік з допиту НАБУ в справі "Укргазвидобування"

  29 Сiчня, 2016 16:03
  Екс-регіонал свою втечу аргументував засіданням парламенту.
  Олександр Онищенко
  Олександр Онищенко

  Народний депутат від фракції "Воля народу" Олександр Онищенко з'явився сьогодні на допиті в Національному антикорупційному бюро, але завчасно покинув кабінет детектива, після того, як дізнався, що його будуть запитувати у справі "Укргазвидобування".

  Про це написав нардеп Сергій Лещенко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  "Депутат Онищенко (Кадиров) прийшов сьогодні на допит в НАБУ, але як тільки почув, по якій справі - втік, сказавши, що поспішає... на засідання Верховної Ради. Смішно, тому що сьогодні порядок денний складався з трьох питань: година запитань до уряду, зачитування назв запитів депутатів та виступу з трибуни на вільну тему. Голосувань немає, дискусій немає, сенсу особливого теж. Тому в п'ятницю ніхто на засідання Ради не ходить. (Як це змінити - інше питання, яке тут не обговорюється). Тому, я вважаю, Онищенко пішов з допиту, тому що зрозумів, що ніхто з ним не буде гратися", – написав Лещенко.

  Нардеп з БПП зазначив, що у НАБУ серйозно взялися за Онищенко і тому суспільство і депутати не повинні дозволити тому знайти канали впливу, щоб заблокувати розслідування.

  Громадський активіст Віталій Шабунін теж підтвердив, що бачив Онищенка в НАБУ, який за його словами проходить у якості свідка.

  Також в ЗМІ з'явилася інформація з джерел у НАБУ про те, що Онищенко поспішно покинув кабінет детектива, аргументувавши це засіданням парламенту, через яке у нього немає часу давати показання.

  Нагадаємо, що Національна поліція в Харківській області та НАБУ розслідують справу про заволодіння державними коштами "Укргазвидобування" керівниками компаній "Цефей" і "Карпатнадраінвест". Саме до компанії "Цефей" приписують участь Онищенка, який встиг заперечити свою причетність.

  Теги : сергій лещенко НАБУ Шабунін Укргазвидобування олександр онищенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів