Лещенко: Луценко виніс попередження Горбатюку через справу Клименка

  4 Червня, 2016 14:29
  Лещенко розповів, чому Луценко насправді "насварив" Горбатюка.

  Нардеп від БПП Сергій Лещенко в ефірі Шустер.live заявив, що винесене Юрієм Луценком попередження керівнику департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергію Горбатюку не стосується їхніх зустрічей.

  "Луценко написав неправду. Насправді він оголосив попередження Горбатюку через те, що він відмовляється віддавати справу [екс-глави Міндоходів] Олександра Клименка слідчим у військову прокуратуру, які мають, на вимогу Луценка, нею займатися", - йдеться в заяві.

  При цьому Лещенко наголосив: "Для мене дивно, що справа Клименка, яке не має жодного стосунку до військової прокуратури, віддають у військову прокуратуру, а інші справи - ні".

  Нагадаємов грудні 2014 року ГПУ звинуватила Клименка і його колишніх підлеглих у привласненні 3 млрд грн з держбюджету. Ці гроші були безпідставно перераховано у вигляді відшкодування з ПДВ трьом компаніям: "Мегатерії", "Газіновація" і "Ексімтех" в 2012 - 2013 роках. Прокуратура підозрює, що до реалізації злочину залучалися також топ-менеджери банку "Капітал", оскільки рахунки компанії "Ексімтех" розміщувалися в цьому банку.

  Теги : ГПУ сергій лещенко Юрій Луценко олександр клименко сергій горбатюк
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів