Лещенко: Коломойський пішов, але справа його живе

  22 Травня, 2015 13:22
  Депутат підозрює, що затягування зі зняттям менеджерів Коломойського в "Укрнафті" криється за "кулуарними домовленостями" на рівні Президента і прем’єра.
  Фото з відкритих джерел

  У порядку денному засідання Наглядової ради "Укрнафти" не йдеться про звільнення менеджерів Коломойського, цей процес затягується.

  Про це повідомив народний депутат від БПП Сергій Лещенко у соціальній мережі Facеbook.

  "Коломойський пішов, але справа його живе" – заявив нардеп. Демонструючи лист голови правління НАК "Нафтогаз" Андрія Коболєва щодо зборів Наглядової ради "Укрнафти", він відзначив, що "в порядку денному немає звільнення менеджерів Коломойського, який вже 13 років використовує цей актив для збагачення в обхід інтересів держави".

  Збори наглядової ради, як повідомлялось, планується провести 26 травня, коли набере чинності "багатостраждальний" закон про кворум для акціонерних товариств.

  За словами Лещенка, "інтрига" полягає в тому, що Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що для зняття менеджерів Коломойського в "Укрнафті" потрібно чекати на збори акціонерів – "а це мінімум два місяці плюс оскарження зібрання з боку двох тисяч дрібних акціонерів" – додав депутат.

  Він не розуміє, навіщо чекати зборів акціонерів, якщо можна все зробити на наступному тижні. Міністр енергетики йому на це відповів, що зміни в менеджменті відбудуться тільки після загальних зборів акціонерів.

  Лещенко відзначив, що перешкоджання зміні керівництва "Укрнафти" може відбуватись лише на рівні Президента чи прем’єра через "кулуарні домовленості" з Коломойським. Однак "ніякі таємні змови не вистоять під громадським тиском" – резюмував нардеп і нагадав, що Коломойський "обійшов" державу на мінімум 1.8 мільярда гривень та на ще більшу суму від невиплаченої ренти. 

  Теги : Коломойський сергій лещенко укрнафта
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів