Лещенко: БПП і Народний фронт – брати-близнюки

  26 Червня, 2016 09:49
  Сергій Лещенко назвав членів БПП та "Народного фронту" групою політиків, які штучно розділились на два технологічні проекти.

  Нардеп від БПП Сергій Лещенко в ефірі "112. Україна" назвав "Народний фронт" і Блок Петра Порошенка технологічними проектами.

  "Це два брати-близнюки, два технологічних проекти. Це просто група політиків (назвемо їх поколінням помаранчевої революції), які штучно розділилися на дві групки. Одні взяли в ручки транспарантики "Народний фронт", інші – "БПП", і пішли на вибори", – заявив Лещенко.

  При цьому він наголосив: за таких умов свій депутатський мандат не складає тому, що будучи нардепом, може "домогтись набагато більшого, ніж просто як активний громадський діяч".

  "Коли я йшов на вибори, я чітко розумів, під якою програмою підписуюсь. І там не було про кришування, там не було "смотрящих". Там було про боротьбу з корупцією. І я цих принципів і цінностей не зрадив ні на одну секунду, будучи в БПП. І я не збираюся дарувати мандат, який дали мені люди, черговому кумові президента або якомусь "смотрящему", який зайде на моє місце в парламент", – підкреслив нардеп.

  Нагадаємо, раніше Лещенко заявив, що Луценка і братів Клюєвих пов'язують близькі стосунки.

  Теги : сергій лещенко БПП Народний Фронт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів