Лещенко: Аваков лякає переворотом за вказівкою Коломойського

  23 Липня, 2016 18:05
  Нардеп від БПП пов'язав розмови про збройний переворот з ворожнечею Коломойського та Порошенка.

  Нардеп від БПП Сергій Лещенко заявив в своєму блозі на "Новом Времени", що Порошенка лякають збройним переворотом за вказівкою Ігоря Коломойського.

  "Коломойського намагаються залякувати сценарієм націоналізації "ПриватБанку" нібито на вимогу американців, натомість пропонуючи домовитися. Своєю чергою, Коломойський, розуміючи, що його розкуркулювання може стати новим "національним проектом", вибудовує оборону. Його головна опора – не стільки група "Відродження", скільки "Народний фронт" і міністр Арсен Аваков, який посилає сигнали про можливі протести збройних батальйонів проти Порошенка", – йдеться в заяві.

  Крім того, нардеп підкреслив: замість боротьби з олігархами влада примушує їх йти на поступки та ділитись – "В результаті система не очищається, а лише перерозподіляються потоки і активи в інтересах президентського клану, в основі якого знаходяться кілька найближчих соратників президента, що забезпечують безперервний потік коштів: Кононенко, Грановський, Гладковський (куратор оборонних замовлень країни) і Насіров".

  НагадаємоЛуценко просить прем'єра нарешті розібратись з Аваковим.

  Теги : Коломойський Порошенко Арсен Аваков Приватбанк сергій лещенко БПП Народний Фронт Ігор Кононенко Відродження олександр грановський
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів