Ланьо, виявляється, – член комітету з запобігання і протидії корупції

  13 Липня, 2015 11:30
  Нардеп, якого називають кримінальним авторитетом Закарпаття та через якого, можливо, сталась перестрілка в Мукачевому, - є "антикорупціонером".
  Михайло Ланьо
  Фото з відкритих джерел
  Михайло Ланьо

  Нардеп Михайло Ланьо, який, за повідомленнями ЗМІ, є кримінальним авторитетом на Закарпатті та є одним із можливих винуватців перестрілки в Макучевому, – як виявилось, член комітету ВР із запобігання та протидії корупції.

  Про це написав народний депутат, член антикорупційного комітету Ігор Луценко у Facebook. Він написав, що навіть не пам’ятає Ланьо, адже той не з’являвся на засідання.

  З подивом дізнався, що Ланьо, виявляється, член нашого комітету з запобігання і протидії корупції. Не пам'ятаю його - не ходить на засідання.

  Posted by Igor Lutsenko on 13 Июль 2015 г.

   

  Як повідомлялось, "Правий Сектор", розповідаючи про причини конфлікту в Мукачевому, заявив, що на переговори їх викликав кримінальний авторитет Блюк (прізвисько Ланьо), тому що вони патрулювали кордон і заважали контрабанді. За словами бійців, Ланьо на переговорах казав, що за ним і його партнером, головним міліціонером Закарпаття Шараничем, стоїть Медведчук.

  Теги : Правий сектор антикорупційний комітет Мукачево Ланьо
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів