Кулуари Ради потрібно закрити для журналістів через "конфлікти" – нардеп від "Народного фронту"

  10 Липня, 2018 13:00
  На думку нардепа Пинзеника, в кулуари ВР потрапляє занадто багато випадкових людей.

  Перший заступник глави комітету Верховної Ради з питань регламенту і організації роботи парламенту, народний депутат від "Народного фронту" Павло Пинзеник вважає, що чим менше журналісти будуть перетинатися в кулуарах ВР з нардепами, тим менше між ними буде конфліктних ситуацій.

  Про це він заявив журналістам, коментуючи скандальну ініціативу про заборону доступу працівників ЗМІ в кулуари парламенту, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, сьогодні акредитацію в парламент можна купити за 500 доларів у посередників. Це призводить до того, що в кулуари Верховної Ради потрапляє багато випадкових людей, які провокують конфлікти з народними депутатами.

  При цьому на питання, яким чином в продаж потрапляють карти акредитації, якщо їх видає Апарат ВРУ, Пинзеник не відповів. Замість цього він запевнив, що якщо представники ЗМІ будуть знаходитися тільки на третьому поверсі парламенту, це поліпшить ситуацію з дисципліною.

  "Депутати, які захочуть дати коментарі, знайдуть спосіб як це зробити і поспілкуватися з журналістами", – вважає Пинзеник.

  У той же час він відмовився відповісти на питання, як журналісти зможуть отримати доступ до депутатів, які не захочуть за своєю ініціативою вийти до них через незручні запитання. Зараз таке спілкування відбувається саме в кулуарах парламенту.

  Нагадаємо, підконтрольний "Народному фронту" комітет хоче закрити журналістам доступ в кулуари Ради.

  Теги : свобода слова Народний Фронт пинзеник журналісти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів