Куценко: Прокурорів з команди Сакварелідзе не звільняють, а пропонують їм нові вакансії

  27 Березня, 2016 16:08
  Куценко переконує, що ні звільнень, ні обшуків причетних до справи "діамантових прокурорів" співробітників ГПУ не було.
  Фотоз відкритих джерел

  Прокурор ГПУ Владислав Куценко заявив, що прокурорів з команди заступника Генпрокурора, прокурора Одеської області Давіда Сакварелідзе, які займаються справою "діамантових прокурорів", "не звільняють, а пропонують їм нові вакансії".

  "Оскільки структурні підрозділи, якими керував Сакваралідзе – управління з розслідування у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури та інформаційної безпеки, а також відділ процесуального керівництва у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури - ліквідовують через створення генеральної інспекції, всі прокурори з команди Сакваралідзе отримали попередження про вивільнення з пропозиціями зайняти інші вільні посади ", - йдеться в заяві.

  Куценко наголосив: "Попередження про вивільнення не означає, що людину звільняють. Це означає, що її підрозділ скорочується, їй пропонують нову посаду і як наслідок - наказ про призначення на іншу вакантну посаду".

  Разом з тим, він наголосив, що "жодна з осіб, яка працювала у справі "діамантових прокурорів", не обшукувалась, і таке питання наразі не розглядається".

  Як відомоСакварелідзе підтвердив причетність Пашинського до розкрадання нафти.

  Теги : ГПУ сакварелідзе Владислав Куценко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів