Крим з часу анексії залишили 10 тисяч кримських татар

  2 Серпня, 2015 12:30
  Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв заявляє, що з часу російської анексії Криму з півострова виїхали щонайменше 10 тисяч кримських татар.
  З початку анесксії Крим залишили 10 тисяч татар
  З початку анесксії Крим залишили 10 тисяч татар

  "Жорстка дискримінація та беззаконня щодо кримських татар, особливо викрадення і вбивства молодих людей, примусові заклики молоді у російську армію з перспективою відправити їх на війну зі своїми братами-українцями, повна відсутність демократичних свобод і відсутність будь-яких перспектив для молодих людей в окупованому Криму змушує багатьох знову покидати свою батьківщину і переселятися на материкову частину України", – заявив Джемілєв.

  Він наголосив, що після так званої "кримської весни" на півострів прибули з місць депортації 76 сімей, але жодній з них не дозволили оселитися у Криму, оскільки "щорічна квота" вже вичерпана, і всі вони повернулися назад. За його словами, у попередні роки у Крим поверталися до 2 тисяч людей на рік.

  "Складається чітке і небезпідставне враження, що беззаконня щодо кримських татар відбуваються, у тому числі, саме з метою витіснити їх за межі Криму", – зазначив Джемілєв.

  За його інформацією, наразі до Криму завозиться велика кількість етнічних росіян як з самої Росії, так і біженців з районів бойових дій на сході України.

  Нагадаємо, що Президент України Петро Порошенко хоче надати Криму новий особливий статус.

  Теги : Крим кримські татари Мустафа Джемілєв анексія Криму
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів