Кириленко поскаржився президенту на Саакашвілі

  8 Вересня, 2015 16:08
  Міністр культури поскаржився главі держави на постійно критикуючого уряд голову Одеської ОДА.

  Під час засідання Кабміну міністр культури В'ячеслав Кириленко заявив, що члени уряду опинилися у складній ситуації після того, як їх роботу розкритикував голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі.

  Кириленко заявив, що уряду складно, коли критика на них йде не від опозиції чи громади, а від виконавчої влади.

  "Коли хтось із голів обласних адміністрацій, або навіть один дуже відомий голова ОДА вдається до системної і щоденної критики, то уряду складно працювати", - сказав Кириленко.

  Кириленко зазначив, що уряд у складній ситуації, бо якщо відповідати на критику, то це рівноцінно початку внутрішньої боротьби, а якщо не відповідати, то тоді уряд погодиться з упередженою критикою.

  Президент України Петро Порошенко у відповідь заявив, що владі необхідна єдність, і не потрібно виносити дискусії на публіку.

  Нагадаємо, що раніше Саакашвілі заявив, що уряд імітує боротьбу з корупцією, а повноваження його як губернатора спеціально були обмежені. Пізніше глава уряду Арсеній Яценюк звинувачення Саакашвілі назвав брехнею. В наслідок цих слів прем'єра голова Одеської області записав відео з відповіддю на критику прем'єр-міністра, у якому закликав уряд працювати або йти.


  Теги : Порошенко Саакашвілі уряд В'ячеслав Кириленко
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів