Кравчук: У Порошенка занадто низький рейтинг, щоб довкола нього об’єднуватися

  6 Грудня, 2018 12:47
  Леонід Кравчук зазначив, що жодний президент не втрачав рейтинг так швидко, як Петро Порошенко.

  Перший президент України Леонід Кравчук вважає, що у чинного президента Петра Порошенка занадто низький рейтинг, щоб довкола нього об’єднуватися.  

  Про це він повідомив журналістам перед початком круглого столу щодо агресії Росії, розкритикувавши заклик другого президента, Віктора Ющенка, щодо об'єднання навколо Порошенка, передає Українська правда.

  "Як можна об'єднуватися навколо того, у кого такий низький рейтинг? Жодний президент не втрачав його так швидко… Тобто, 10% об'єднаються, а що робити іншим 90%?", – підкреслив Кравчук.

  За його словами, якби вибори президента були сьогодні, то перемогла б лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. Він додав, що читав програму Тимошенко і вона йому близька і зрозуміла. Водночас Кравчук відповів на запитання журналістів, чи є лідер "Батьківщини" прокремлівським політиком.

  "Щодо томосу. Ви чули виступ Порошенка на ICTV? З ним ходить група брехунців і вони ставлять запитання президенту, що ніби Тимошенко проти томосу... Під час голосування у Верховній раді, коли було звернення до Варфоломія, вся фракція "Батьківщини" проголосувала "за". Значить це все брехня", – пояснив Кравчук.

  НагадаємоКравчук вирішив вийти із Конституційної комісії, назвавши її формальним органом, який фактично не працює.

  Теги : юлія тимошенко Петро Порошенко президентські вибори Леонід Кравчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів