Краще б і далі працювали: у Міненергетики відреагували на страйк шахтарів на Волині

  29 Листопада, 2017 13:39
  На Волині працівники шахти четвертий день відмовляються виходити з шахти, вимагаючи виплатити заборгованість по зарплаті.

  У Волинській області на шахті "Бужанська" 58 шахтарів з неділі відмовляються виходити з шахти, протестуючи проти невиплати зарплати.

  Про це написав голова "Незалежної спілки гірників" Михайло Волинець на Facebook.

  Слід зазначити, що в неділю, 26 листопада, 21 робітник шахти "Бужанська" відмовився виходити на поверхню, у понеділок до них приєдналися гірники 1-ї зміни. Наразі участь у страйку бере 74 працівника шахти "Бужанська".

  "Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик перебуває у відпустці, а його перший заступник Галина Карп вважає, що краще б шахтарі й далі працювали й заробляли собі на сьогодні, аніж протестували", – зазначив Волинець.

  За словами голови "Незалежної спілки гірників", гірникам "Бужанської" у повному обсязі не виплачено зарплату ще за серпень. Крім того, перед працівниками інфраструктурних підрозділів у шахти існує заборгованість ще за липень. 

  Нагадаємо, народний депутат від фракції БПП Олександр Бригинець заявив, що ініціатива скасувати безкоштовний проїзд для депутатів усіх рівнів є недоречною.

  Теги : Міненергетики Михайло Волинець волинська область
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів