КПУ та Опозиційний блок готують мітинги на травневі свята

  28 Квiтня, 2015 16:40
  З метою посилення безпеки громадян та учасників цих масових заходів додатково планується залучити 3,5 тис. працівників міліції.
  timeua.com

  Комуністична партія України та "Опозиційний блок" подали заявки на проведення мітингів у центрі Києва 1 і 9 травня.

  Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника відділу організації служби Управління громадської безпеки ГУ МВС в м. Києві Віталій Поворотний.

  За словами Поворотного, 1 травня у Києві планують провести масові заходи Конфедерація вільних профспілок України, представники Ради ветеранів України, КПУ та Київська міська рада профспілок.

  На проведення масових заходів у центрі міста 9 травня наразі подано дві заявки. Зокрема, заявки подала Київська міська федерація велосипедного спорту України та представники партії "Опозиційний блок". Представники "Опозиційного блоку" проводитимуть захід  біля Арки дружби народів.

  Також він повідомив, що задля гарантування безпеки громадян та учасників цих масових заходів додатково планується залучити 3,5 тис. працівників міліції київського гарнізону, а також з інших регіонів держави.

  Як повідомлялося, напередодні суд заборонив представникам Комуністичної партії України проводити ходу та мітинг у Харкові 1 травня.

  Теги : КПУ комуністи Київ мітинг Опозиційний блок
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів