Кожен українець "заплатив" раднику президента Косюку в середньому по 23 грн дотацій

  8 Лютого, 2019 18:04
  Компанії Юрія Косюка у 2018 році отримали 970 млн гривень допомоги від держави.

  Аграрні компанії позаштатного радника президента Юрія Косюка у 2018 році отримали 970 млн гривень державних дотацій. Це складає майже 25 відсотків від усієї торішньої агродопомоги, яка загалом становить близько 4 млрд гривень, йдеться у розслідуванні програми "Схеми: корупція в деталях".

  "Таким чином, якщо розділити ці гроші на кількість населення України станом на початок 2018 року, відповідно до інформації держстату, виходить, кожен громадянин України умовно надав допомоги компаніям, пов’язаним з Косюком, на суму близько 23 гривень", – йдеться в матеріалі.

  Крім компаній позаштатного радника президента, значні суми державних дотацій отримували аграрні підприємства членів комітету Ради, їхніх сімей та помічників.

  Зокрема, державну підтримку отримали компанії, пов’язані з депутатом Анатолієм Кузьменком (БПП), Олегом Дмитренком (БПП), Петром Юрчишиним (позафракційний), Миколою Люшняком (БПП), Денисом Омеляновичем ("Опозиційний блок").  Нагадаємо, народний депутат від БПП Мустафа Найєм повідомив, що в проекті державного бюджету на 2019 рік передбачено дотації на підтримку агросектору в районі 6 млрд гривень, левову частку яких отримають великі агрохолдинги.

  Теги : юрій косюк миронівський хлібопродукт дотації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів