Корупційну оборудку сина Авакова записала прихована камера

  12 Лютого, 2016 13:19
  Стало відомо, кому і коли пропонувались рюкзаки від Олександра Авакова для МВС.
  Фото: відкриті джерела

  В Інтернеті був опублікований відеозапис, на якому 3 грудня 2014 року син міністра внутрішніх справ Олександр Аваков, імовірно, домовлявся з екс-заступником голови МВС Сергієм Чеботарем про постачання рюкзаків для спецпризначенців. Цей відеозапис з кабінету Чеботаря виклав наприкінці січня на відеохостингу YouTube користувач з ніком Sans Corruption, повідомила "Радіо Свобода".  Журналісти програми "Схеми" довели, що відео може бути справжнім і може слугувати доказом злочину корупції при держзакупівлях.

  Зазначається, що Чеботар до травня 2015 року відповідав у МВС за держзакупівлі, а приховані зйомки у його кабінеті проводила СБУ на прохання військової прокуратури в рамках провадження про корупцію у міністерстві. Раніше в мережу потрапив один шматок відео – де чиновник нібито обговорював продаж за заниженою ціною піску, що зберігався в МВС.

  З розмови людей, які схожі на сина Авакова та Чеботаря, зрозуміло, що начебто син міністра хоче поставити велику партію рюкзаків в МВС, просить передоплату і каже про готовність до нового 2015-го року поставити 100 рюкзаків. Людина, схожа на Чеботаря, погодилась та висловила готовність закупити ще 2 тисячі рюкзаків.

  Олександр Аваков вже заявив, що вперше чує про відео з кабінету Чеботаря, і не зміг пригадати, чи був там у грудні 2014 року. Стосовно рюкзаків Аваков молодший розповів, що ні він, ні хтось із членів його сім'ї не має відношення до них.

  Нагадаємо, у лютому 2015 року Міністерство внутрішніх справ закупило рюкзаків на 16,5 млн гривень. Однією з фірм, які виграли у тендері, стала компанія "Дніпровенд" з Дніпропетровська, яка мала поставити 5 тисяч рюкзаків.

  На момент перемоги компанії у тендері на виготовлення рюкзаків у самому МВС уже майже рік тривало розслідування її діяльності як конвертаційного центру. Справа проти компанії не завадила МВС перерахувати їй за рюкзаки 14,5 млн гривень.

  Теги : МВС Арсен Аваков Чеботар Олександр Аваков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів