Корупція в Міноборони: суд дозволив інвестору "Трейд Коммодіті" спілкуватися з підозрюваними

  3 Серпня, 2018 15:05
  САП вказала суду, що Трофименко може незаконно впливати на свідків, експерта або спеціаліста в цьому ж кримінальному провадженні.

  Солом'янський районний суд Києва скасував заборону інвестору компанії "Трейд Коммодіті" Володимиру Трофименку, підозрюваному в причетності до розтрати 149 млн гривень при закупівлі палива Міністерством оборони, спілкуватися з іншими підозрюваними у цій справі.

  Про це повідомляють Українські Новини з посиланням на матеріали суду.

  Зазначається, що в суд звернулася Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) з клопотанням про продовження зобов'язань, покладених на підсудного.

  Зокрема, САП просила суд зобов'язати Трофименка прибувати до детектива, прокурора, суду на першу вимогу; повідомляти правоохоронцям про зміну свого місця проживання та місця роботи і утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними в кримінальному провадженні.

  Так, слідство вважає, що Трофименко як реальний кінцевий бенефіціарний власник ТОВ "Трейд Коммодіті" координував спрямовані на вчинення злочину спільні зусилля підконтрольних йому учасників групи і забезпечив вчинення злочину шляхом організації підготовки необхідних документів.

  Таким чином, підсудний підозрюється в організації розтрати держкоштів у особливо великому розмірі.

  САП вказала суду, що Трофименко може ховатися від органів досудового розслідування і незаконно впливати на свідків, експерта або спеціаліста в цьому ж кримінальному провадженні.

  Суд вирішив продовжити до 24 вересня зобов'язання Трофименка прибувати до правоохоронців на першу вимогу і інформувати їх про зміну свого місця проживання.

  При цьому суд зняв заборону на спілкування з іншими фігурантами кримінальної справи.

  Як повідомлялося раніше, суд відмовився взяти під варту підозрюваного в причетності до паливних схем у Міністерстві оборони комерційного директора "Трейд Коммодіті" Володимира Гарькавого, який 8 місяців переховувався від правоохоронців за кордоном.

  Теги : Солом'янський райсуд Трейд Коммодіті Володимир Трофименко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів