Корчак хоче "вижити" з НАЗК ще одного члена

  17 Липня, 2017 10:10
  Глава агенства переклала відповідальність за погану роботу відомства на "безграмотного та бездіяльного" Руслана Радецького.

  Керівник Національного агентства з питань запобігання корупції Наталія Корчак виступає за звільнення члена НАЗК Руслана Радецького.

  Про це вона розповіла в інтерв’ю ЗМІ.

  За її словами, Радецький, який займається фінансовим контролем високопосадовців, не справляється зі своїми обов’язками.

  Глава агенства зазначила, що критика на адресу НАЗК напряму пов’язана з тим, що всі очікують результату фінансового контролю високопосадовців.

  "Думаєте, ми за це не переживаємо? Але не можемо вплинути на бездіяльність і безграмотність того члена Нацагентства, якому доручили провести таку перевірку. І поки він не надасть нам відповідні результати, ніхто не зможе втрутитись у цей напрямок діяльності. Колегіальне рішення, що саме Радецькому доручається проведення перевірки і саме він має винести результати перевірки на обговорення і затвердження, не скасовано", - сказала Корчак.

  При цьому вона заперечила, що у неї напружені відносини з Радецьким.

  "Я з ним не в напружених відносинах, це він у напружених відносинах з усім світом. Він не виконує тієї роботи, на яку сам же і зголосився. Якщо він піде у відставку – це буде нарешті можливість для нормальної, результативної роботи департаменту фінконтролю та моніторингу способу життя, який він координує. З відповідними результатами, показниками та рішеннями", - зазначила Корчак.

  Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів достроково припинив повноваження члена НАЗК Руслана Рябошапки, задовільнивши його заяву.

  Теги : НАЗК руслан радецький Наталія Корчак
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів