Корчак: Е-декларації не будуть доказами в суді

  11 Жовтня, 2016 12:36
  Доказами в суді зможуть бути результати перевірок поданої в е-деклараціях інформації, однак самі дані не матимуть відповідної сили.

  Глава Національного агентства із запобігання корупції Наталія Корчак під час засідання уряду заявила, що е-декларації не розглядатимуться судами у якості доказів вини, передає кореспондент UA1.

  За словами Корчак, доказами в суді зможуть бути результати перевірок поданої в деклараціях інформації, однак самі дані не матимуть відповідної сили.

  Разом з тим, вона не змогла дати чіткої відповіді на запитання та скарги посадовців з приводу проблем, що виникають під час заповнення е-декларацій – так, на зауваження глави Мінмолодьспорту Ігора Жданова про неможливість коректного збереження чернетки декларації, Корчак відповіла загальним: "Система вдосконалюватиметься".

  Також зазначимо, що Володимир Гройсман доручив віце-прем’єру Павлу Розенку провести спільну нараду з НАБУ, НАЗК та Генпрокуратурою для остаточного вирішення усіх юридичних питань, пов’язаних з е-декларуванням.

  Нагадаємо, журналісти виявили зв`язки з партією "Народний фронт" не лише самої Наталії Корчак, але і її родини.

  Теги : Гройсман ГПУ Павло Розенко НАБУ НАЗК Ігор Жданов електронне декларування Наталія Корчак
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів