Корбан залишив посаду лідера партії "УКРОП"

  26 Липня, 2015 09:57
  Один з кандидатів у депутати по 205-му округу в Чернігові, колишній заступник Ігоря Коломойського на посаді губернатора Дніпропетровської області Геннадій Корбан пішов у відставку з поста голови політичної ради партії "УКРОП".
  Корбан залишив партію
  Корбан залишив партію "УКРОП"

  "Сьогодні я розумію, що втратив моральне право займати посаду голови політради партії УКРОП", - написав Корбан на своїй сторінці у Facebook.

  За словами Корбана, його звільнення з посади голови партії пов`язане з багатьма «незручностями», яких він завдав іншим людям.

  "Вибачте за пафос, але за цей час я завдав багато незручностей великій кількості людей. Одні отримали стрес, інші позбулися роботи, треті - її знайшли. Так завжди буває в житті: якщо ти не втрачаєш, то не знаходиш. Так, на багато речей в ході виборчої кампанії я йшов свідомо. З одного боку, я свідомо пішов на репутаційні ризики, за що отримав смішне прізвисько. З іншого - я повною мірою побачив, як живуть прості українці", - йдеться в повідомленні.

  Корбан зазначив, що, незважаючи на відмову очолювати партію "УКРОП", й надалі братиме участь в її житті, і висловив надію, що незабаром члени партії оберуть нового голову політради.

  За словами Корбана, він виконав свою місію на проміжних виборах в народні депутати в Чернігові.

  "Я виконав свою місію на довиборах у 205-му окрузі, яка полягала лише в тому, щоб зірвати маски з президента і його оточення. З багатьох чиновників і депутатів", - написав він.

  Нагадаємо, сьогодні в Чернігові проходять перевибори народного депутата.

  Теги : Корбан партія "УКРОП" перевибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів