Корбан йде у Раду від Чернігова

  23 Квiтня, 2015 21:29
  За його словами, країну потрібно захистити від повторення 2005 року, коли замість проведення реформ владу поділили між своїми.

  Колишній заступник глави Дніпропетровської ОДА Геннадій Корбан прийняв рішення балотуватися у депутати Верховної Ради.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  Він змагатиметься за мандат народного депутата України у виборчому окрузі № 205 Чернігівської області.

  Корбан вважає, що країну треба розбудовувати і захищати від повторення 2005 року, коли замість реформ владу "роздерибанили" між своїми. Саме 2005 рік, на його думку, призвів до здачі національних інтересів у питанні газу, до посилення російського впливу, приходу до влади проросійських сил, а зрештою – і до цієї війни.

  Після року боротьби він усвідомив, що влада має спиратися на суспільство, довіряти людям, професійно захищати країну і вміти рахувати державні гроші. Бо тільки тоді суспільство довірятиме владі, і тільки тоді інтереси держави будуть дотримані.

  Корбан наголосив, що балотуватиметься до Верховної Ради, оскільки ненавидить "договірняки", коли проголошуються патріотичні гасла, а під столом ділять бюджетне "бабло".

  Раніше уже повідомлялося, що екс-заступник губернатора Дніпропетровської області Геннадій Корбан вирішив повністю присвятити себе політичній діяльності

  Теги : Верховна Рада Корбан
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів