Контактна група домовилась про відведення озброєння калібром менше 100 мм

  29 Вересня, 2015 21:55
  У Мінську завершилось засідання Тристоронньої контактної групи за участі представників бойовиків.
  Представник ОБСЄ Мартін Сайдік, представник України Леонід Кучма та представник Росії Азамат Кульмухаметов (зліва направо)
  Представник ОБСЄ Мартін Сайдік, представник України Леонід Кучма та представник Росії Азамат Кульмухаметов (зліва направо)

  Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі домовилась про відведення озброєння калібром меншим за 100 мм.

  Про це повідомила прес-секретар представника України на переговорах, екс-президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер на своїй сторінці у Facebook.

  За її словами, тристороння контактна група підписала в Мінську угоду про відведення від лінії розмежування гармат калібром менш ніж 100 мм. Під документом стоять підписи Леоніда Кучми, спеціального представника ОБСЄ Мартіна Сайдіка та спецпредставника Росії Азамата Кульмухаметова.

  Оліфер додала, що тепер тристороння контактна група очікує на підписання цього документу представниками бойовиків "ДНР" і "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

  За словами Кучми, ці документи будуть підписані до четверга. Він додав, що підписання цієї угоди – це лише проміжний етап і що ще треба багато чого досягти, в тому числі у питанні безпеки.

  Теги : Тристороння контактна група Мінськ відведення озброєння
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів