Контактна група домовилась про "режим тиші" в зоні АТО з 00:00 23 грудня

  22 Грудня, 2015 19:56
  Повне припинення вогню має дати змогу жителям Донбасу мирно зустріти Новий рік.
  Учасники Тристоронньої контактної групи
  Учасники Тристоронньої контактної групи

  Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі за участю представників України, Росії та ОБСЄ домовилась про повне припинення вогню у зоні АТО з 00:00 23 грудня.

  Про це у Facebook повідомила прес-секретар представника України на переговорах, екс-президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

  "Ключова проблема, яка досі залишається без вирішення, - це продовження обстрілів на лінії зіткнення. Саме тому є домовленості про повний і беззастережний режим тиші, починаючи з 00.00 у ніч із 22 на 23 грудня 2015 року", - написала вона.

  На думку української сторони, ця ініціатива потрібна, в першу чергу, мирним жителям Донбасу, щоб вони могли у мирі зустріти Різдво та Новий рік.

  Крім того, за словами Оліфер, Міжнародний комітет Червоного Хреста підключився до пошуків зниклих безвісти у зоні АТО, а в економічній підгрупі продовжують шукати механізм погашення боргів за воду на непідконтрольних Україні територіях, які досягли декількох сотень мільйонів гривень. Підгрупа з безпеки продовжує роботу з розмінування.

  Це була остання зустріч Контактної групи в цьому році.

  В Минске окончено заседание Трехсторонней контактной группы.Сегодняшняя встреча была последней в этом году. Главным ит...

  Опубликовано Даркой Олифер 22 декабря 2015 г.
  Теги : АТО Донбас мінські домовленості Тристороння контактна група режим тиші
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів