Конституційний Суд оприлюднить висновок про реформу правосуддя 1 лютого

  30 Сiчня, 2016 18:18
  1 лютого, о 12:00 Конституційний Суд України офіційно оприлюднить висновок у справі за зверненням ВР щодо відповідності доопрацьованого законопроекту про судову реформу Конституції.
  Фото з відкритих джерел

  Висновок стосовно доопрацьованого законопроекту про зміни до Конституції в частині правосуддя буде оприлюднений 1 лютого.

  Про це повідомляє прес-служба Конституційного Суду.

  "У понеділок, 1 лютого, о 12:00 Конституційний Суд України офіційно оприлюднить наданий 30 січня висновок у справі за зверненням Верховної Ради України про відповідність доопрацьованого законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) (реєстр. № 3524 в редакції від 26 січня 2016 року) вимогам статей 157 і 158 Конституції України (постанова Верховної Ради України від 28 січня 2016 року №950-VIII). Суддя-доповідач у справі - Михайло Гультай", - йдеться в повідомленні.

  Як відомо, сьогодні Конституційний Суд розпочав розгляд справи за зверненням Верховної Ради про надання висновку про відповідність доопрацьованого законопроекту про внесення змін до Основного закону України в частині правосуддя вимогам статей 157 і 158 Конституції. На початку засідання суддя-доповідач Михайло Гультай виступив з інформацією за матеріалами справи. Потім голова КС Юрій Баулін оголосив про завершення відкритої частини пленарних слухань і повідомив, що суд переходить до закритої частини слухань у цій справі.

  Нагадаємо, 22 січня Конституційний суд визнав законопроект "Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)", який містить норми про ліквідацію суддівської недоторканності, автоматичної відставку судді у разі непроходження переатестації, збільшує прозорість у підборі суддівських кадрів і значно підвищує відповідальність суддів за винесення неправосудних рішень, таким, що відповідає Основному закону країни.

  Теги : Верховна Рада Конституція Конституційний суд законодавство
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів