Кононенко заперечує вихід з політсили Порошенка, але йде з керівництва партії

  30 Травня, 2019 11:25
  Нардеп також зазначив, що не претендує на номер у списку оновленої партії на позачергових виборах до Ради.

  Перший заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді  Ігор Кононенко заперечує вихід із політичної партії "Європейська солідарність" (раніше – "Блок Петра Порошенка") і заявив про намір залишити посаду керівника обласної партійної організації та скласти повноваження члена президії партії.

  Про це Кононенко повідомив журналістам у кулуарах парламенту, передають Українські Новини.

  "Я вітаю оновлення партії "Європейська солідарність" і вітаю те, що поруч із нашим лідером Петром Порошенком мають стати нові обличчя для того, щоб продовжити те, що було розпочато – рух до Європи і рух у НАТО... тому, я прийняв рішення і написав заяву. Причому, не просто як політичну заяву. Я спеціально написав напередодні з'їзду для того, щоб з'їзд зміг прийняти відповідне рішення, що я йду з керівних посад партії. Це означає, що я закінчую свої обов'язки керівника обласної партійної організації та закінчую свої обов'язки члена президії партії", – сказав він.

  Також Кононенко зазначив, що не претендує на номер у списку оновленої партії на позачергових виборах до парламенту, але вважає, що зробив досить багато для країни і для партії для того, щоб таке місце отримати.

  При цьому остаточне рішення про участь у позачергових виборах у Раду, депутат ще не прийняв.

  Нагадаємо, раніше Ігор Кононенко заявляв, що вирішив поступитися своїм місцем у партійному списку новим політикам, "біографія яких буде писатися на чистому аркуші, що не заплямований у гібридній інформаційній війні".

  Теги : БПП Петро Порошенко Ігор Кононенко Європейська солідарність
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів