Конкурент Порошенка: Мене вбивають у СІЗО

  6 Сiчня, 2018 17:46
  Американський інвестор, конкурент корпорації "Рошен" заявив про те, що його можуть вбити у СІЗО

  Власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", американський громадянин Ігор Бойко заявив, що його намагаються вбити у СІЗО. "Мене хочуть фізично знищити", - заявив Бойко під час судового засідання в Печерському суді міста Києва. Про це передає кореспондент видання UA1.

  Бізнесмен розповів, що перед судовим засіданням до нього цілу ніч застосовувались тортури, фізичний та психологічний тиск. Після вчорашнього засідання іноземця відправили в карцер СІЗО де він провів безсонну ніч з відкритим вікном, яке ніяк не закривалось та під звук капання води. Адвокати Бойка зазначають, що це є нічим іншим, як тортурами над арештованим, які заборонені українським законодавством.

  Під час засідання суду американський інвестор заявив, що не міг спати усю ніч і тому почуває себе погано і може втратити свідомість. Також Бойко повідомив, що з учорашнього дня йому не давали ніякої їжі.

  "99% що мене живим з СІЗО не випустять", - зазначив Ігор Бойко.

  Також американський бізнесмен заявив, що в випадку винесення незаконного рішення суддею Романом Новаком, яке в подальшому призведе до смерті іноземця, суддя стане "суддею Кірєєвим кліки Порошенка і буде співучасником вбивства".  Нагадаємо, що суддею Печерського суду міста Києва розглядається справа про подовження терміну тримання під вартою власника Житомирської кондитерської фабрики, яка до рейдерського захоплення була прямим конкурентом корпорації Петра Порошенко "Рошен".

  Бойко неодноразово заявляв у ЗМІ, що кримінальна справа проти нього замовна та політична. Його бізнес знищили за конкуренцію з бізнесом президента України Петра Порошенка. А на даний момент американського інвестора змушують відмовитись від позову до України в Міжнародному арбітражі в Лондоні за захоплення і експропріацію його кондитерської фабрики. 

  Теги : Порошенко Арсен Аваков Павло Петренко СІЗО сергій пашинський печерський суд рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко Лук'янівське СІЗО Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів