Компанія, яку пов'язують з сім'єю Луценка, належить екс-регіоналу, – ЗМІ

  22 Березня, 2016 23:07
  Знайдено зв'язок голови БПП з колишніми регіоналами.

  Помічник екс-регіонала Валерій Кулаков виявився власником компанії "Українські новітні телекомунікації" (УНТК), яку пов'язують з сім'єю лідера фракції БПП Юрієм Луценком. Про це повідомили в розслідуванні "Нового времени".

  Журналісти встановили, що спочатку власником УНТК був батько Ірини Луценко Степан Нарембік. Після нього компанію очолила сама Ірина Луценко, але на цей момент власником є Валерій Кулаков.

  Нинішній власник УНТК на громадських засадах займає посаду помічника народного депутата від групи "Відродження" Володимира Зубика, який раніше перебував у "Партії Регіонів".

  Зазначається, що Кулаков і Зубик знайомі давно і мають спільний інтерес - компанію з управління активами Кристал Ессет Менеджмент. Ця ж фірма вказана і серед засновників УНТК.

  Сам же Луценко відкидає усі звинувачення та заявляє, що його сім'я не має відношення до УНТК з 2012 року, коли його дружина продала цей бізнес. За словами нардепа, покупець компанії начебто тоді не мав жодного відношення до Зубика.


  Фото: Новое время

  В УНТК повідомили, що нинішній власник з'явився лише в 2015-му.

  Зазначимо, що проти слів Луценка свідчить держреєстр, в якому вказується, що керівництво компанії не змінилося. Журналісти прийшли до висновку, що контроль над УНТК мають сім'я Луценко та Зубик.

  Теги : Юрій Луценко Ірина Луценко Володимир Зубик УНТК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів