Компанія Порошенка продовжує отримувати прибутки коштом українців

  14 Вересня, 2018 12:39
  Компанія Порошенка сплачує лише 0,46 - 2,46% за своїм боргом перед "Укрексімбанком", тоді як ставка для малого та середнього бізнесу становить 19%.

  Автомобільна компанія "Богдан Моторс", пов’язана з чинним президентом Петром Порошенком, сплачує мізерні відсотки за своїм боргом перед "Укрексімбанком" у 1,3 млрд гривень. Про це йдеться у заяві "Українського об’єднання патріотів – УКРОП".

  За їх інформацією, у найближчі три роки процентна ставка за основним боргом для неї становитиме лише 0,46 - 2,46 відсотки. Водночас, для малого та середнього бізнесу процентна ставка становить 19 відсотків.

  "Очевидно, що така співпраця з "Богдан Моторс" – збиткова для банку, особливо враховуючи високу інфляцію. Але, схоже, це нікого не цікавить, адже банк завжди можна «підтримати» коштом платників податків", – йдеться у заяві.

  В УКРОПі зазначили, що в 2017 році "Укрексімбанк" докапіталізували на 7,7 млрд гривень. Крім того, в партії закликали Національне антикорупційне бюро України та Генеральну прокуратуру з’ясувати, як компанія партнера Порошенка отримала можливість "фактично безкоштовно користуватися державними коштами, та покласти край "круговій поруці" у владі, що завдає державі величезних збитків".

  НагадаємоПорошенко оголосить, чи піде на чергові вибори президента України, після старту передвиборчої кампанії.

  Теги : укрексімбанк Петро Порошенко Богдан Моторс УКРОП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів