Компанія Курченка контролюватиме найбільші підприємства Донбасу – ЗМІ

  17 Вересня, 2018 10:48
  Після смерті Захарченка великі промислові активи на Донбасі перейшли під "зовнішнє управління" компанії "Внєшторгсервіс".

  Після смерті глави так званої ДНР Олександра Захарченка великі промислові активи перейшли під "зовнішнє управління" компанії "Внєшторгсервіс", яку пов'язують з бізнесменом-втікачем Олександром Курченком.

  Після загибелі в Донецьку Захарченка в окупованому Донбасі докорінно змінився розклад сил і засобів, пише Радіо Свобода.

  За інформацією інтернет-видання, "Внєшторгсервіс" раніше очолював колишній віце-губернатор Іркутської області Володимир Пашков. Компанія максимально непублічна, адрес її офісів немає, діяльність, наскільки це можливо, засекречена.

  Водночас, новий "цивільний глава ДНР" Денис Пушилін заявив, що з "Внєшторгсервісом" буде підписано договір про соціальну відповідальність, в "ДНР" зайде філія російського банку, "який буде емітувати кредитні карти для населення".

  Як відомо, на 11 листопада призначено нові вибори з новим складом "ЦВК ДНР".

  Нагадаємо, після вбивства керівника бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка від влади в організації були відсторонені всі його люди, в тому числі в. о. глави Дмитро Трапезников.

  Теги : ДНР олександр захарченко Курченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів