Комітет Ради з нацбезпеки два роки приховував корупцію в "Укроборонпромі" – ЗМІ

  14 Березня, 2019 18:13
  На засіданні комітету від 23 листопада 2016 року його члени прийняли до відома інформацію про поширені в ЗМІ факти корупції в ДК "Укроборонпром".

  Члени комітету Верховної Ради України з питань нацбезпеки і оборони понад два роки приховували від правоохоронних органів і громадськості кричущі факти корупції в оборонній сфері.

  Члени комітету прийняли до відома інформацію про поширені в ЗМІ факти корупції в ДК "Укроборонпром", йдеться в протоколі засідання комітету від 23 листопада 2016 року, передає 24 канал.

  "Звернутися до ДК "Укроборонпром" щодо надання офіційної інформації та копій звернень (відповідей) до НАБУ та ДФС, які були направлені з метою недопущення протиправної діяльності контрагентів з постачання продукції та послуг до підприємств ДК "Укроборонпром", – йдеться в протоколі зазначеного засідання.

  Крім того, комітет з нацбезпеки планував провести спільне засідання з комітетом з питань запобігання і протидії корупції з розглядом питання щодо діяльності ДК "Укроборонпром".

  Також на зазначеному засіданні було вирішено розглянути питання щодо шляхів реформування оборонно-промислового комплексу, зокрема ДК "Укроборонпром".

  Однак стенограма цього засідання була прихована і не опублікована на сайті комітету поряд з стенограмами інших засідань. Інформація про будь-які причини секретності цієї стенограми на сайті також відсутня.

  Нагадаємо, двох детективів НАБУ, які фігурували у розслідуваннях журналістів проекту Bihus.info щодо розкрадань в оборонному секторі, відсторонили від роботи на час проведення службового розслідування.

  Теги : Верховна Рада Укроборонпром Комітет з питань національної безпеки і оборони
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів