Комісія намагається вибрати антикорупційного прокурора без журналістів

  26 Листопада, 2015 12:46
  Конкурсна Комісія користується відсутністю журналістів і намагається вибрати антикорупційного прокурора.
  Фото: tsn.ua

  В ці хвилини у Генеральній прокуратурі України засідає Комісія з проведення конкурсу на голову антикорупційної прокуратури і намагається провести остаточне голосування по його обранню.

  Про це повідомив народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  Нардеп від БПП заявив, що комісія сьогодні засідає всупереч своєму ж попередньому рішенню, яке зобов'язувало провести голосування в інший день.

  Найєм вважає, що це було зроблене, щоб провести його без журналістів і уникнути відповідальності перед громадськістю.

  "Мета маніпуляції проста: прийняти рішення за відсутності журналістів і піти від громадської відповідальності. Просто для розуміння. Людина, яка обійме цю посаду може стати одним з головних інструментів боротьби проти корупції високопоставлених чиновників. Разом з главою НАБ повинні стати молотом і ковадлом корупції. Якщо ми втратимо можливість вплинути на призначення на цю посаду правильної людини і в черговий раз поведемося на філігранну маніпуляцію формальностями, ми на п'ять-сім років утратимо надію на якісь зрушення", – заявив Найєм.

  Як повідомлялося, на посаду антикорупційного прокурора претендують заступники глави ГПУ Віталій Касько, якого хочуть бачити західні партнери, та Роман Говда, який є ставлеником Віктора Шокіна та Адміністрації Президента і є представником старої системи.

  Онлайн-трансляція засідання комісії з проведення конкурсу на голову антикорупційної прокуратури.
  Теги : корупція Мустафа Найєм ГПУ Антикорупційна прокуратура Віктор Шокін Віталій Касько Роман Говда
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів