Комбат "Азову" розповів про стратегічне значення Широкиного

  15 Квiтня, 2015 18:25
  Андрій Білецький бачить три варіанти військового протистояння у цьому населенному пункті.

  Селище Широкино є ключем до Маріуполя, і, якщо бойовики увійдуть на околицю міста, українська армія не зможе вибити їх, вважає командир полку "Азов", депутат Андрій Білецький.

  "Це селище потрібне для лобового наступу на Маріуполь… Якщо вони увійдуть у місто й закріпляться хоча б на окраїні, українській стороні, як показує практика, не вистачить розкладу сил, щоб вибити їх з міста", - заявив він у коментарі "Українській правді".

  В такому випадку почнеться "поступове, щоденне поглинання міста "ДНР", закріпившись на окраїні, вони вже виконають завдання по узяттю міста: зупиниться промисловість, з'являться сотні тисяч біженців".

  "Широкино - це домінуюча висота. Той, хто тримає оборону на висотах Широкиного, або закриває дорогу на Новоазовськ, або закриває дорогу на Маріуполь. І нам, і їм вона необхідна", - сказав Білецкий.

  "Друга площина цього всього наступна - це чисто тактичний момент. Ніде лінія розмежування не йде по центру населеного пункту. Через те, що в Широкиному вона йде по центру населеного пункту, ми маємо наступне: солдати перебувають один від одного на мінімальній дистанції стрілкового вогню, іноді буквально близько сотні метрів", - додав він.

  Він бачить три виходи з ситуації. "Або українська сторона піде із Широкиного, але Широкине по Мінських домовленостях і карті, доданої до Мінських домовленостей – 2, є українською територією, контрольованою українськими військами. Тому це буде просто порушенням уже самих Мінських домовленостей, які й так порушені вже багаторазово", - заявив Білецький.

  "Або піде "ДНР", у що я не вірю. Тому що це люди практичні, які думають, на відміну від нас, про свою вигоду у майбутньому розвитку війни", - додав він.

  "Або між нами встане щось – якась сила, яка буде фіксувати, умовно кажучи, порушення. Такою силою могла б виступити ОБСЄ. Але вона цього не зробить", - вважає комбат.

  Теги : Маріуполь АЗОВ Широкине білецький
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів