Командувач ВМС – Путіну: "віджата" в Криму техніка була справною

  12 Сiчня, 2018 11:05
  У ВМС наголосили, що слова Путіна про "жалюгідний стан" української військової техніки в Криму не відповідають дійсності.

  Командувач Військово-Морських сил Збройних сил України Ігор Воронченко прокоментував заяву президента РФ Володимира Путіна про повернення техніки з Криму.

  Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

  Так, у відповідь на слова Путіна про "жалюгідний стан" української військової техніки, яка залишалася в Криму на момент його анексії, Воронченко заявив, що сказане російським президентом не відповідає дійсності.

  За словами командувача ВМС України, практично вся техніка, яка залишалася на території окупованого Росією півострова, була відремонтована.

  Стосовно ж самої пропозиції Путіна повернути українську техніку з Криму, Воронченко зазначив, що це питання має вирішувати вище військово-політичне керівництво країни. "Але це питання необхідно ретельно вивчити, щоб ми не стали розмінною картою у брудній кремлівській грі", – додав командувач ВМС.

  Нагадаємо, про готовність повернути Україні військову техніку з анексованого Криму 11 січня заявив російський президент Володимир Путін.

  Теги : Крим Путін ВМС ігор воронченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів