Команда Порошенка взяла курс на дискредитацію Авакова – політолог

  12 Лютого, 2019 09:47
  Олег Саакян назвав свою версію затримання активістів в Києві.

  Політолог Олег Саакян вважає, що команда чинного президента Петра Порошенка взяла курс на дискредитацію глави Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова. Про це повідомив політолог в коментарі для golos.ua, зазначивши, що тільки так можна пояснити затримання активістів в Києві.

  "Судячи з ряду непрямих показників, і по ситуації з затриманням активістів можна сказати що, на жаль, очевидно, що "крило" правоохоронців, орієнтоване на Порошенка взяло курс на Авакова, на його дискредитацію (ред.)", – заявив Саакян.

  На його думку, певні ознаки цього вже є – в інформаційному полі і в діяльності різних інформаційних структур. Водночас, політолог додав, що говорити про міжвідомче протистоянні ще дуже рано.

  "Я говорю про силову вертикаль Служби безпеки України, орієнтовану на Порошенка, і вертикаль, орієнтовану на Авакова, тобто це Національна поліція і Нацгвардія – не в плані протистояння, а в плані оцінок тих чи інших явищ, саботажу діяльності один одного, взаємних звинуваченнях", – додав Саакян.

  Нагадаємо, Аваков вважає, що після затримання і побиття активістів акції "Хто замовив Катю Гандзюк?" на Подолі в Києві на Міністерство внутрішніх справ і Національну поліцію здійснювалися інформатаки.

  Теги : Арсен Аваков Київ Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів