Коломойський про Порошенка: Він аморальний тип

  21 Грудня, 2018 08:45
  Порошенко став президентом, однак, за словами Коломойського, не перестав бути олігархом.

  Український олігарх Ігор Коломойський вважає президента Петра Порошенка аморальним типом, оскільки той вчиняє негідні дії, займаючи найвищий у державі пост.

  Про це він сказав у передачі "В гостях у Дмитра Гордона".

  За словами Коломойського, Порошенко став президентом і не перестав бути олігархом. Це, зауважив бізнесмен, є проблемою для країни.

  "Зараз у нього логіка вимушених рішень багато в чому. Я просто даю оцінку тому, що я вже казав два місяці тому, що він аморальний тип. Перебуваючи на такому посту, він вчиняє дії, що не личать його статусу, його посаді", – зазначив Коломойський.  Він пояснив, що на початку президентства Порошенка ставився до нього з повагою, враховуючи його статус, однак нині бізнесмен главу держави не поважає. Його стосунки з Порошенком, за словами Коломойського, "зіпсувала війна".

  "Не виправдав (сподівань), розчарування. Країна в 14-му році і країна в 19-му – це будуть дві різні країни. Роз’єднаність суспільства знову, всім усе до одного місця. Знову ніякого патріотичного піднесення, якщо у нас навіть вдруге Крим захоплять, то вже такого підйому не буде, як у 14-му році. Це все він (Порошенко) зробив", – наголосив Коломойський.

  Нагадаємо, раніше олігарх Ігор Коломойський заявив, що президент Петро Порошенко демонструє небувале бажання контролювати інформаційний простір України, чого не було навіть за президентства Віктора Януковича.

  Теги : Коломойський Порошенко Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів