Коломойський ніколи не сварився з Порошенком – політолог

  9 Сiчня, 2019 16:15
  Дмитро Корнійчук вважає, що Ігор Коломойський і Петро Порошенко грають в свою гру.

  Політолог Дмитро Корнійчук заявив, що бізнесмен Ігор Коломойський ніколи не сварився з чинним президентом Петром Порошенком.

  Таке думку політолог висловив на прес-конференції в інформаційному агентстві ГолосUA, зазначивши, що завдяки участі Володимира Зеленського в президентських перегонах в Порошенка з'явилася реальна можливість вийти до другого туру виборів.

  "Нам намагаються сказати, що Зеленський – це проект Коломойського, але насправді це не так. Коломойський ніколи не сварився з Порошенком. Свого часу з "ПриватБанку" вивели 150 млрд гривень і кинули його на шию бюджету. Коломойського не прибрали з "Укрнафти", ніхто у нього не забрав "Буковель". Всі олігархи грають свою гру разом з Порошенком, він для них свій", – пояснив Корнійчук.

  За його словами, завдяки тому, що Зеленський грає на Південному-Сході, у Порошенка з'являється реальний шанс пройти до другого туру. Однак Зеленському ще треба отримати свої відсотки голосів, і йому треба зробити так, щоб кандидат від Південного-Сходу не потрапив до другого туру.

  Корнійчук підкреслив, що, якщо кандидат від Півдня та Сходу не потрапляє до другого туру, то Порошенко за допомогою технологій зі скупки голосів і використання адмінресурсу - отримує реальну можливість пройти до другого туру разом з Тимошенко.

  Нагадаємо, політолог Олексій Якубін вважає, що чинний президент Петро Порошенко порушує норми Конституції, використовуючи Православну церкву України (ПЦУ) в рамках передвиборної кампанії.

  Теги : Коломойський Петро Порошенко президентські вибори Володимир Зеленський Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів