Колишній работодавець Берези розповів, як той його обікрав

  10 Листопада, 2015 18:32
  Той купував книги за гроші работодавця, та реалізовував їх на свою користь.

  Директор мережі книжкових супермаркетів "Буква" Костянтин Клімашенко заявив, що Борислав Береза, один з двох кандидатів на кресло мера Києва, свого часу привласнив 150 тис. доларів.

  Про це він заявив в інтерв'ю виданню "Киевправда".

  Ці події відбувалися в 2005-2006 роках, коли Береза працював менеджером із закупівлі літератури з Російської Федерації.

  "Коли я возив великі машини літератури для свого бізнесу, мій менеджер, пан Береза для мене замовляв велику накладну, а для себе - накладну поменше. Але оплата йшла на один рахунок - на мій, я мав за все платити", - розповів Клімашенко.

  За словами Клімашенка, Береза купував книги на гроші свого роботодавця та відвозив на книжковий ринок на Петрівці, де у нього були три власні точки продажу.

  Таким чином, він "нагрів" Климашенка на 150 тисяч доларів.

  Після викриття Береза, за словами Климашенка, запропонував останньому 7 тисяч доларів, щоб залишитись та "працювати в тому ж дусі". Але Климашенко вигнав його з роботи.

  Нагадаємо, проти Берези висувались й інші звинувачення. Ще перед першим туром виборів виникла історія про підробку ним диплома. Потім Березу звинуватили у співпраці з екс-міністром освіти Дмитром Табачником, пограбуванні дачі екс-генпрокурора Віктора Пшонки, роботі на олігархів Сергія Льовочкіна та Ігоря Коломойського.

  Теги : борислав береза буква костянтин климашенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів