Кольченку нав’язують громадянство РФ

  25 Червня, 2016 12:11
  Українцю пропонували написати відмову від громадянства Росії, але він цього не зробив, адже це означало б, що він визнає себе росіянином.

  Українця Олександра Кольченка, якого утримують у виправній колонії у російському Челябінську, змушують прийняти громадянство Російської Федерації.

  Про це повідомили члени громадської спостережної комісії Микола і Тетяна Щури, передає "Радіо Свобода".

  Вони зазначили, що до Кольченка не пускають консула України, аргументуючи це тим, що він громадянин Росії, хоча за документами у нього є лише український паспорт.

  За словами активістів, українець намагається уникати конфліктів із начальством колонії, спокійно зазначаючи, що підписуватиме документи лише після обговорення з адвокатом.

  "Нещодавно йому принесли російський паспорт – у ньому ж має стояти підпис, і йому пропонували розписатись у його отриманні, але Сашко, звісно, відмовився", – розповів Микола Щур.

  Тоді, за його словами, Кольченку запропонували написати відмову від російського паспорта, але він теж відмовився, адже це означало б, що таким чином він визнає громадянство РФ.

  Нагадаємо, 25 серпня 2015 року військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Кольченка до 10 років ув’язнення за обвинуваченням у нібито спробі організувати теракти в анексованому Росією Криму.

  Теги : Росія громадянство Олександр Кольченко політв’язні
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів