Коболєву скасували 7 млрд грн штрафу від ДФС

  4 Квiтня, 2019 14:01
  Апеляційний суд залишив чинним рішення суду першої інстанції.

  Шостий апеляційний суд підтвердив рішення Подільського районного суду Києва про скасування штрафу в розмірі 7 млрд гривень, накладеного Державною фіскальною службою (ДФС) на голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.

  Про це йдеться в постанові суду від 20 березня, передають Українські Новини.

  Як зазначається,скасувати рішення Подільського райсуду Києва від 23 липня 2018 року просила Енергетична митниця ДФС, мотивуючи, що під час розгляду справи було неправильно застосовано норми матеріального права.

  Апеляційний суд вирішив, що доводи апеляційної скарги не спростовують і не дають підстав для висновку, що судом першої інстанції під час розгляду справи неправильно було застосовано норми матеріального права, що регулюють спірні правовідносини.

  З урахуванням вищевикладеного, колегія суддів відмовила в задоволенні скарги й залишила постанову суду першої інстанції без змін.

  Слід зазначити, Коболєв також оскаржив у суді штраф в розмірі 1,3 млрд гривень, але рішення щодо цього штрафу судом ще не винесено.

  Нагадаємо, Державна фіскальна служба виписала главі НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву 8,3 млрд гривень штрафних санкцій, оскільки вважає його винуватим у порушенні митних правил.

  Теги : Нафтогаз штраф Андрій Коболєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів