Коболєв переказав премію мамі в США, щоб уникнути арешту грошей

  26 Жовтня, 2018 15:53
  Саме з таких міркувань очільник "Нафтогазу" не тримає великих грошей на рахунках в Україні.

  Голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв пояснив переказ своєї багатомільйонної премії мамі в США бажанням уникнути арешту грошей у разі програшу судової апеляції.

  Про це він сказав в інтерв’ю Левому берегу.

  "Я переказав гроші мамі в Америку. Вона там живе з 2006 або 2008 року, понад 10 років точно. Якщо я програю апеляцію у 8 млрд гривень проти мене, то що трапиться з моїм майном тут?", – запитав Коболєв.

  На припущення журналіста, що на все його майно в такому разі буде накладено арешт, очільник "Нафтогазу" відповів ствердно.

  Саме тому, за словами Коболєва, він ніколи не зберігає великих грошей на рахунку в Україні, адже за фактами, які пов’язані з роботою "Нафтогазу", зараз відкрито величезну кількість кримінальних справ.

  "У мене є грубезна тека з цими справами, я їх періодично гортаю. Там і НАБУ, і прокуратура – все є. Самі собою ці розслідування – нормальний процес, я до цього ставлюся спокійно. Але жодна з цих справ не була закрита, всі вони в підвішеному стані. І це створює істотний ризик", – пояснив керівник "Нафтогазу".

  Як відомо, керівництву НАК "Нафтогаз України" були нараховані премії на суму 46 млн доларів після перемоги в Стокгольмському арбітражі над російським "Газпромом".

  У "Нафтогазі" відмовилися називати прізвища посадовців, які були так щедро премійовані. За це Коболєва було оштрафовано на 1,7 тис. гривень.

  Теги : Нафтогаз Андрій Коболєв премія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів