Клюєви обікрали дітей-інвалідів

  20 Травня, 2015 17:42
  Андрій і Сергій Клюєви привласнили бюджетні гроші, призначені для допомоги дітям-інвалідам, спрямувавши їх на сплату кредиту раніше незаконно привласненого ВАТ "Завод напівпровідників".

  Братам Клюєвим буде висунуто звинуваченя у злочинному розкраданні державних коштів, адресованих для виплат допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової допомоги дітям, йдеться у поданні Генпрокуратури до Верховної Ради, повідомляє "Українська правда".

  ГПУ звернулася до парламентарів з проханням щодо надання дозволу на притягнення до кримінальної відповідальності депутата "Опозиційного блоку" Сергія Клюєва.

  Згідно з інформацією Генпрокуратури, у 2007 році Клюєви шляхом злочинних махінацій з документами незаконно приватизували 74,99% акцій ВАТ "Завод напівпровідників". У 2010-му, під час перебування Андрія Клюєва на посаді першого віце-прем'єра, ними було викрадено з державного бюджету 200 млн гривень шляхом їх виплати Державним агентством з інвестицій на обслуговування кредиту вказаного підприємства.

  Кошти, з причини відсутності їх у згаданого відомства, було перерозприділено із захищених статей бюджету внаслідок тиску віце-прем'єра Клюєва.

  Нагадаємо, наразі Андрій Клюєв знаходиться за кордоном, куди втік після Майдану.  

  Теги : генпрокуратура сергій клюєв андрій клюєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів