Клімкін сподівається на отримання безвізового режиму до кінця року

  17 Червня, 2016 14:53
  Очільник українського МЗС окреслив процеси, які відбуваються наразі у Європарламенті та спрямовані на відміну віз для українців.

  На брифінгу "Незаконні вивезення з окупованого Криму. Антитерористичне законодавство як інструмент релігійних переслідувань", який відбувся у п’ятницю, 17 червня, в Українському кризовому медіа-центрі, міністр закордонних справ Павло Клімкін висловив сподівання щодо реалізації безвізового режиму для України вже цього року.

  Про це повідомляє кореспондент UA1.  "Зараз в Європарламенті здійснюється обговорення, яким чином відбудеться процес схвалення безвізового режиму. Спочатку має бути підготована доповідь по Україні. Нині ми працюємо над тим, щоб прискорити цей процес. Також одночасно європейські країни працюють над механізмом додаткової довіри, у разі виникнення міграційних ризиків", – наголосив Клімкін.

  Нагадаємо, на початку травня єврокомісар з питань розширення і європейської політики сусідства Йоганнес Ган заявив, що Україна зробила всі кроки, аби отримати безвізовий режим вже цьогоріч, одночасно з Грузією та Косово.

  Теги : безвізовий режим Євросоюз Павло Клімкін прес-конференція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів