Клімкін вважає заяву генсека ООН щодо Росії неадекватною

  17 Червня, 2016 15:37
  Голова МЗС пообіцяв пояснити Пан Гі Муну, чому той неправий.

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час прес-брифінгу в Українському кризовому центрі прокоментував заяву генерального секретаря ООН Пан Гі Муна щодо лідерства та важливої ролі Росії у припиненні конфліктів.

  Слова голови українського МЗС передає кореспондент UA1.  "Я розмовлятиму з Пан Гі Муном, коли матиму наступну зустріч. Спроба, навіть незначна, поставити в один ряд російську агресію та конфлікт в Сирії, це в принципі не є адекватною реакцією на реалії сьогодення. Під час розмови з ним я чітко скажу, що логіка надії на РФ, яка є агресором в Україні, та логіка надії на РФ у вирішенні глобальних конфліктів, аж ніяким чином не мають перетинатись", – наголосив Клімкін.

  Міністр МЗС нагадав, що нині на території РФ перебувають 12 ув’язнених українців, на території анексованого Криму – 16.

  "У нас є 12 політичних в'язнів на території Росії, після того як хлопців переведено до Ростова. У нас є 16 політв'язнів на території Криму і, на жаль, багато на території Донбасу", – підкреслив міністр.

  Він додав, що спроби Росії перевести в'язнів з території Криму – це створення враження, ніби півострів є елементом Російської Федерації. Клімкін наголосив, що подібні дії не допоможуть – Крим ніким не буде визнано російським. Очільник Міністерства закордонних справ зазначив, що залучатиме ЄС та "Велику сімку", аби вони висловили свою чітку позицію стосовно вказаного.

  Як повідомлялося раніше, постійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив, що Україна спрямує офіційного листа протесту до Генеральної асамблеї ООН з вимогою роз'яснень з приводу заяви генсека ООН.

  Теги : ООН РФ Павло Клімкін заява Пан Гі Мун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів