Клімкін: Україна чекає від саміту НАТО підтримки реформ у секторі безпеки

  6 Липня, 2016 18:13
  Необхідний пакет стратегічних документів для реформ безпекового сектору вже прийнято.

  Україна очікує від саміту НАТО у Варшаві конкретних проектів та рішень з наповнення трастових фондів для реформування сектору безпеки.

  Про це у середу, 6 липня, заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін під час спільної  прес-конференції з міністром закордонних справ Норвегії Бьорге Бренде, повідомляє кореспондент UA1.  "На сьогоднішній день ми прийняли в Україні весь пакет стратегічних документів, останнім з яких став Стратегічний оборонний бюлетень", – зазначив міністр закордонних справ.

  За його словами,  основним результатом саміту Україна-НАТО у Варшаві має стати всеосяжний пакет сприяння – "матриця, яка повинна підняти весь безпековий і оборонний сектор України до стандартів НАТО".

  Не називаючи конкретних сум, Клімкін пояснив, що йдеться про допомогу у вигляді технічного оснащення та про сприяння в організації тренувань українських військовослужбовців на полігонах.

  Міністр пообіцяв, що після узгодження пакету буде оприлюднено його складові, серед яких є й конкретні проекти, і трастові фонди.  

  Відомо, що деякі напрямки фінансуватиме Альянс, а деякі – країни-члени НАТО по лінії двостороннього співробітництва.

  Нагадаємо, саміт НАТО у Варшаві відбудеться 8-9 липня. Це 27-ма зустріч на вищому рівні глав держав та голів урядів країн-учасниць Альянсу. В рамках саміту пройде засідання Україна-НАТО, де буде узгоджено пакет фінансової допомоги для зміцнення оборони України.

   

  Теги : НАТО Павло Клімкін фінансова допомога саміт трастовий фонд Бьорге Бренде
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів