Клімкін назвав владу Австрії "схибленою"

  5 Лютого, 2017 14:39
  Павло Клімкін виступив з різкою критикою пропозиції Австрії про поступове зняття санкцій з Кремля.

  Глава МЗС Павло Клімкін під час інтерв'ю австрійському журналу "Профіль" заявив, що не бачить сенсу в запропонованому міністром закордонних справ Австрії покроковому знятті санкцій з РФ.

  Про це він повідомляє прес-служба МЗС.

  "Я сенсу не бачу. Росія наполягає на тому, що вона не є жодною стороною конфлікту, не демонструє жодного каяття чи готовності виправити те, що вона натворила. Себто ми хочемо підсолодити Росії те, про що вона навіть не хоче слухати. Ми робимо крок назустріч тому, хто й далі наполягає на своєму праві перекроювати кордони Європи і на власний розсуд нападати на своїх сусідів. Ми ніби хочемо стимулювати злочинця, аби той цього року вбив менше, ніж минулого. Хіба це не схиблена логіка?", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: санкції ЄС є однією з двох причин того, що Росія "не набагато ближче підступилась до кордонів Євросоюзу" – "Перша причина – це готовність України оборонятись. Друга – це відчуття того, що будь-яке порушення міжнародного права матиме фінансові наслідки".

  Як відомо, у січні глава МЗС Австрії заявив, що Відень під час свого головування в ОБСЄ лобіюватиме послаблення санкцій проти Росії "крок за кроком" – в обмін на "позитивний розвиток подій на Донбасі".

  Теги : Росія МЗС Австрія Павло Клімкін санкції проти росії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів